Alfabetyczna lista stacji. Linie 1-14, 18, 66

  • by

Motto: to, co jest daleko, znają już wszyscy. To, co jest blisko, zna niewielu

Będę tu zamieszczał (stale aktualizowaną) alfabetyczną listę stacji, odwiedzonych podczas podróży w ramach projektu „Pejzaże Kolejowej Prowincji” . Cyfry oznaczają oczywiście (umowny) numer linii, pod którym można znaleźć opisy poszczególnych miejsc na szlaku (w celu ich odnalezienia można także posłużyć się „Wykazem stacji na liniach”)

Anieliny 14

Banie Mazurskie 66

Bączek 11

Będźmirowice 3

Błądzim 2

Bobowo 6

Boćwinka 66

Bolesławowo 11

Brody Pomorskie 8

Brodzkie Młyny 8

Bruchniewo 12

Brzuchowo 18

Budry 66

Bukowiec Świecki 12

Bukowo Człuchowskie 14

Buszkowo 18

Bydgoszcz Główna 1, 2, 14

Bydgoszcz Osowa Góra 14

Bydgoszcz Zachodnia 14

Bytonia 2

Cekcyn 2

Chojnice 2, 14

Czarlin 13

Czarna Woda 2

Czersk 2, 3

Czersk Świecki 3

Dąbrowy 3

Dąbrówka Polska

Dolnik 14

Dorotowo 12

Drzycim 3

Gdańsk Główny 13

Gdańsk Lipce 13

Gdańsk Oliwa 13

Gdańsk Orunia 13

Gdańsk Politechnika 13

Gdańsk Przymorze 13

Gdańsk Stocznia 13

Gdańsk Św. Wojciech  13

Gdańsk Wrzeszcz 13

Gdańsk Zaspa 13

Gdańsk Żabianka 13

Gdynia Główna Osobowa 13

Gdynia Orłowo 13

Gdynia Redłowo 13

Gdynia Wzgórze Maksymiliana (Nowotki) 13

Gniew 8

Gołdap 66

Gostycyn 18

Grabowo Jeziorki

Gutowiec 2

Jabłońskie 66

Jabłowo 6

Jadwiżyn 14

Jastrzębie Pomorskie 3

Kaczory 14

Kaliska 2

Kamienna Karczma 2

Klonowo nad Brdą 12

Kopytkowo 7

Koronowo 18

Kotomierz 1, 2

Krajenka 14

Krąg 11

Krojanty 2

Krostkowo 14

Kujan 12

Kulice Tczewskie 13

Kwiatki 3

Laski Tucholskie 3

Laskowice Pomorskie 1, 2, 3

Leosia 3

Lipka Krajeńska 14

Lipowa Tucholska 3

Lipowa Wschodnia 3

Lniano 3

Lubichowo 5

Łąg 2

Łążek 3

Majewo 13

Maksymilianowo 1, 2

Mała Karczma 10

Mała Klonia 12

Małe Gacno 3

Mąkowarsko 18

Miasteczko Krajeńskie 14

Miłobądz 13

Mirotki 7

Morzeszczyn 8, 13

Moszczenica Pomorska 14

Nakło nad Notecią 14

Nowe 9

Obodowo 12

Ocypel 5

Opalenie Tczewskie 10

Osie 3

Osieczna 5

Ostrówek 12

Parlin 1, 2

Pawłówek 14

Pączewo 6

Pelplin 13

Pęperzyn 12

Piastoszyn 2

Piesienica 2

Piła Główna 14

Piła Podlasie 14

Pinczyn 2

Poledno 1, 2, 12

Pruszcz Bagienica 12, 18

Pruszcz Gdański 13

Pruszcz Pomorski 1, 2

Przechowo 12

Przyny 9

Przyrowa 18

Pszczółki 13

Racławki 2

Rokitki Tczewskie 4

Rosochatka 3

Różyny 13

Rulewo 1, 2

Rynkowo 1, 2

Rynkowo Wiadukt 1, 2

Rytel 2

Rytel Wieś 2

Samostrzel 14

Serock 2

Silno 2

Skarszewy 11

Skowarcz 13

Skórcz 5, 6, 7

Skórka 14

Smętowo 1, 2, 7, 10, 13

Sopot 14

Sopot Kamienny Potok 14

Sopot Wyścigi 14

Sośno Sępoleńskie 12

Stara Jania 7

Starogard Gdański 2, 4, 6, 11

Starogard Gdański Przedmieście 6

Stronno 2

Subkowy 13

Swarożyn 4

Sypniewo 12

Szlachta 3, 5

Szlachta Wschód

Szpęgawsk 4

Ślesin 14

Śliwice 3

Śliwiczki 3

Świecie 12

Świekatowo 2

Świekatowo Wschodnie 12

Tczew 4, 13

Terespol Pomorski 1, 2, 12

Tleń 3

Tuchola 2, 18

Twarda Góra 1, 2, 9

Warlubie 1, 2

Węgorzewo 66

Węgorzewo Miejski Las 66

Wierzchowo Człuchowskie 14

Wierzchucin 2, 3

Wierzchucin Stary 2

Więcbork 12

Wilcza Góra 18

Wudzyn 2

Wyrzysk Osiek 14

Zakrzewo Złotowskie 14

Zakrzewska Kolonia 12

Zarośle 3

Zblewo 2

Zelgoszcz 5

Zielonczyn 14

Zielonka Pomorska 3

Złotów 12, 14

Żabno 11

Żalno 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *