Wykaz stacji na liniach 1-20, 43, 51, 66

  • by

Motto: to, co jest daleko, znają już wszyscy. To, co jest blisko, zna niewielu

Poniżej zamieszczać będę (aktualizowany) wykaz kolejnych stacji na liniach odwiedzonych w ramach projektu „Pejzaże Kolejowej Prowincji”. Jest on adresowanych do tych, których nie bawi analizowanie map kolejowych albo archiwalnych rozkładów jazdy, testowanie własnej pamięci albo odgadywanie, jaką nazwę autor opowieści o linii ukrył pod numerem, dajmy na to, X. Jest to także, mam nadzieję, dogodne źródło informacji dla tych, którzy po raz pierwszy zetkną się z tematem. W każdym razie: drum bun!, jak mówią w Rumunii.

Linia nr 1:

1. Smętowo 2. Twarda Góra 3. Warlubie 4. Rulewo 5. Laskowice Pomorskie 6. Terespol Pomorski 7. Poledno 8. Parlin 9. Pruszcz Pomorski 10. Kotomierz 11. Maksymilianowo 12. Rynkowo 13. Rynkowo Wiadukt 14. Bydgoszcz Główna

Linia nr 2:

(1. Smętowo 2. Twarda Góra 3. Warlubie 4. Rulewo 5. Laskowice Pomorskie 6. Terespol Pomorski 7. Poledno 8. Parlin 9. Pruszcz Pomorski 10. Kotomierz 11. Maksymilianowo 12. Rynkowo 13. Rynkowo Wiadukt 14. Bydgoszcz Główna 15. Rynkowo Wiadukt 16. Rynkowo 17. Maksymilianowo) 18. Stronno 19. Wudzyn 20 Serock 21. Świekatowo 22. Błądzim 23. Wierzchucin 24. Wierzchucin Stary 25. Cekcyn 26. Tuchola 27. Żalno 28. Piastoszyn 29. Silno 30. Racławki 31. Chojnice 32. Krojanty 33. Rytel 34. Rytel Wieś 35. Gutowiec 36. Czersk 37. Łąg 38. Czarna Woda 39. Kamienna Karczma 40. Kaliska 41. Bytonia 42. Zblewo 43. Pinczyn  44. Piesienica 45. Starogard Gdański

Linia nr 3:

1. Laskowice Pomorskie 2. Dąbrowy 3. Czersk Świecki 4. Kwiatki 5. Osie 6. Tleń 7. Łążek 8. Laski Tucholskie 9. Śliwiczki 10. Śliwice 11. Lipowa Wschodnia 12. Szlachta 13. Będźmirowice 14. Czersk 15. Szlachta 16. Lipowa Tucholska 17. Rosochatka 18. Zarośle 19. Małe Gacno 20. Zielonka Pomorska 21. Wierzchucin 22. Lniano 23. Jastrzębie Pomorskie 24. Drzycim 25. Leosia 26. Laskowice Pomorskie

Linia nr 4:

1. Starogard Gdański 2. Szpęgawsk 3. Swarożyn 4. Rokitki Tczewskie 5. Tczew

Linia nr 5:

1. Skórcz 2. Zelgoszcz 3. Lubichowo 4. Ocypel 5. Osieczna 6. Szlachta

Linia nr 6:

1. Skórcz 2. Pączewo 3. Bobowo 4. Jabłowo 5. Starogard Gdański Przedmieście 6. Starogard Gdański

Linia nr 7:

1. Skórcz 2. Mirotki 3. Stara Jania 4. Kopytkowo 5. Smętowo

Linia nr 8:

1. Morzeszczyn 2. Brody Pomorskie 3. Brodzkie Młyny 4. Gniew

Linia nr 9:

1. Twarda Góra 2. Przyny 3. Nowe

Linia nr 10:

1. Smętowo 2. Mała Karczma 3. Opalenie

Linia nr 11:

1. Starogard Gdański 2. Żabno 3. Krąg 4. Bączek 5. Bolesławowo 6. Skarszewy

Linia nr 12:

1. Świecie 2. Przechowo 3. Terespol Pomorski 4. Poledno 5. Bukowiec Świecki 6. Świekatowo Wschodnie 7. Bruchniewo  8. Klonowo nad Brdą 9. Pruszcz Bagienica 10. Mała Klonia 11. Obodowo 12. Sośno Sępoleńskie 13. Ostrówek 14. Pęperzyn 15. Więcbork 16. Zakrzewska Kolonia 17. Sypniewo 18. Dorotowo 19. Kujan 20. Nowa Święta 21. Złotów

Linia nr 13:

1. Smętowo 2. Majewo 3. Morzeszczyn 4. Kulice Tczewskie 5. Pelplin 6. Subkowy 7. Czarlin 8. Tczew 9. Miłobądz 10. Pszczółki 11. Skowarcz 12. Różyny 13. Pruszcz Gdański 14. Gdańsk Św. Wojciech 15. Gdańsk Lipce 16. Gdańsk Orunia 17. Gdańsk Główny 18. Gdańsk Stocznia 19. Gdańsk Politechnika 20. Gdańsk Wrzeszcz 21. Gdańsk Zaspa 22. Gdańsk Przymorze 23. Gdańsk Oliwa 24. Gdańsk Żabianka 25. Sopot Wyścigi 26. Sopot 27. Sopot Kamienny Potok 28. Gdynia Orłowo 29. Gdynia Redłowo 30. Gdynia Wzgórze Nowotki Maksymiliana  31. Gdynia Główna Osobowa

Linia nr 14:

1. Chojnice 2. Moszczenica Pomorska 3. Wierzchowo Człuchowskie 4. Bukowo Człuchowskie 5. Lipka Krajeńska 6. Zakrzewo Złotowskie 7. Złotów 8. Krajenka 9. Dolnik 10. Skórka 11. Piła Podlasie 12. Piła Główna 13. Kaczory 14. Miasteczko Krajeńskie 15. Krostkowo 16. Wyrzysk Osiek 17. Jadwiżyn 18. Samostrzel 19. Anieliny 20. Nakło nad Notecią 21. Ślesin 22. Zielonczyn 23. Pawłówek 24. Bydgoszcz Osowa Góra 25. Bydgoszcz Zachód 26. Bydgoszcz Główna

Linia nr 15:

1. Chojnice 2. Brzeźno Człuchowskie 3. Człuchów 4. Biskupnica 5. Bińcze 6. Domisław 7. Czarne 8. Żółtnica 9. Czarnoborze 10. Szczecinek

Linia nr 16:

1. Chojnice 2. Powałki 3. Męcikał 4. Żabno koło Chojnic 5. Brusy 6. Lubnia 7. Raduń 8. Dziemiany Kaszubskie 9. Kalisz Kaszubski 10. Lipuska Huta 11. Lipusz 12. Łubiana 13. Garczyn 14. Kościerzyna

Linia nr 17:

1. Kościerzyna 2. Skorzewo 3. Gołubie Kaszubskie 4. Krzeszna 5. Wieżyca 6. Sławki 7. Somonino 8. Kiełpino Kartuskie 9. Babi Dół 10. Borkowo 11. Żukowo Wschodnie 12. Pępowo Kartuskie 13. Rębiechowo 14. Gdańsk Osowa 15. Gdynia Wielki Kack 16. Gdynia Główna

Linia nr 18:

1. Tuchola 2. Brzuchowo 3. Przyrowa 4. Gostycyn 5. Pruszcz Bagienica 6. Mąkowarsko 7. Wilcza Góra 8. Buszkowo 9. Koronowo

Linia nr 19:

1. Gdynia Główna 2. Gdynia Stocznia 3. Gdynia Grabówek 4. Gdynia Leszczynki 5. Gdynia Chylonia 6. Gdynia Cisowa 7. Rumia Janowo 8. Rumia 9. Reda 10. Reda Pieleszewo 11. Wejherowo Śmiechowo 12. Wejherowo Nanice 13. Wejherowo (*Wejherowo Cementownia *Orle *Góra Pomorska *Zamostne *Rybno Kaszubskie i *EJ Żarnowiec *Słuszewo *Kostkowo *Lisewo Kaszubskie *Gniewino *Strzebielinko Kaszubskie * Toliszczek *Prusewo *Lublewo *Osieki Lęborskie *Choczewo *Kurowo *Zwartowo *Gościęcino *Tawęcino *Rekowo Lęborskie *Obliwice *Garczegorze *Nowa Wieś Lęborska *Lębork Nowy Świat *27 Lębork) 14. Gościnino Kaszubskie 15. Luzino 16. Strzebielino Morskie 17. Bożepole Wielkie 18. Godętowo 19. Lębork 20. Leśnice 21. Pogorzelice 22. Potęgowo 23. Głuszyno 24. Strzyżyno Słupskie 25. Damnica 26. Jezierzyce Słupskie 27. Słupsk

Linia nr 20:

1. Tczew 2. Lisewo 3 Szymankowo 4. Stogi Malborskie 5. Malbork Kałdowo 6. Malbork 7. Gościszewo 8. Grzępa 9. Sztum 10. Sztumska Wieś 11. Ryjewo 12. Bruchlewo 13. Kwidzyn (14. Białki) 15. Sadlinki 16. Dziwno 17. Gardeja 18. Rogoźno Pomorskie 19. Grudziądz Owczarki 20. Grudziądz 21. Grudziądz Przedmieście 22. Grudziądz Mniszek 23. Wałdowo Szlacheckie 24. Gorzuchowo Chełmińskie 25. Kornatowo 26. Firlus 27. Wrocławki 28. Chełmża 29. Grzywna 30. Ostaszewo 31. Łysomice 32. Toruń Wschodni 33. Toruń Miasto 34. Toruń Główny 35. Toruń Kluczyki 36. Cierpice 37. Przyłubie 38. Solec Kujawski 39. Bydgoszcz Łęgnowo 40. Bydgoszcz Wschód 41. Bydgoszcz Bielawy 42. Bydgoszcz Leśna 43. Bydgoszcz Główna

Linia nr 43:

1. Chojnice 2. Tuchola 3. Brzuchowo 4. Przyrowa 5. Gostycyn 6. Pruszcz Bagienica 7. Mąkowarsko 8. Wilcza Góra 9. Buszkowo 10. Koronowo

Linia nr 51:

1. Tczew 2. Laskowice Pomorskie 3. Bydgoszcz Główna

Linia nr 66:

1. Węgorzewo 2. Węgorzewo Miejski Las 3. Budry 4. Dąbrówka Polska 5. Banie Mazurskie 6. Boćwinka 7. Grabowo Jeziorki 8. Jabłońskie 9. Gołdap

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.